O nás

Parfémy Galeona


Společnost Galeona, se zařadila k ostatním internetovým parfumeriím, které nabízejí parfémy, parfémové a toaletní vody a další doplňky.
Její předností je nabídka velkého sortimentu zboží, jak současných tak nových značek parfémů, které se standardně na náš trh nedodávají.
Cílem společnosti je nabídnout přehledný a zjednodušený nákup tohoto typu zboží na internetu. Internetový obchod přináší některé inovativní prvky v oblasti nákupu přes internet, které jsou blíže popsány v rubrice ,,Jak nakupovat".
V rubrikách naleznete reklamační řád a obchodní podmínky, které si pečlivě prostudujte.
Obchodní podmínky jsou vytvořeny v souladu s právním řádem České republiky. Reklamace vyřizujeme okamžitě a snažíme se ,aby vše proběhlo bez problémů, stejně jako nákupy na našich stránkách.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, prosím kontaktuje nás na této e-mailové adrese:
 
Výhody, které náš internetový obchod nabízí.
 1. Parfémy a ostatní doplňky, které jinde nenaleznete
 2. Velmi široký výběr současných i nových produktů
 3. Pravé parfémy / Pure Perfume
 4. Zjednodušené vyhledávání zboží s doplňujícími prvky posledních navštívených produktů, novinek a doporučení
 5. Pravidelně aktualizované ceny 
 6. Možnost velkoobchodní nabídky pro podnikatele
 7. Bonusové programy a slevy
 8. Bezproblémové reklamace

   Vysvětlení pojmu Galeona

   
  Galeona byla obchodní plachetnice, která se používala v 16. až 18. století. Konstrukčně vycházela z karaky.

   Název je odvozen buď od výrazného zobce na přídi (kloun, galion), který se v řečtině nazývá 'galeos', nebo od arabského názvu 'chalion', což značí 'velká loď'. Trup lodi měl ladnější tvary než předcházející karaky, příď i záď dostaly ostřejší formy. Na zádi trupu se začíná objevovat tzv. zrcadlo, které odstranilo jedno z nejvíce nebezpečných míst lodní konstrukce karak, kde docházelo k nejtěžší poškozením lodního trupu (tzv. lekáži). Na přídí se objevuje výrazný kloun (galion), který byl pro galeonu charakteristický. Na zádi se začíná objevovat balkón, který částečně přechází na oba lodní boky.

  Galeona byla až 40-70 metrů dlouhá a její šířka dosahovala 1/3 délky. Byla velkým a těžkým plavidlem s vysokými boky a velkou nosností.

  V 16. a 17. bylo na španělských galeonách převáženo zlato z Nového světa a další vzácné zboží mezi které se počítaly i  parfémy. To bylo velikým lákadlem pro evropské bukanýry a piráty. Obrovské a neobratné galeony musely být doprovázeny menšími loděmi, např. fregatamy, šalupamy či galéramy. Až v 18.století začala být nahrazována většími a později i parními loděmi.

   


                                                                                                                                                                                               www.parfemy-galeona.cz   


   


  Kabelky Galeona *** Avon Katalog ***

  obchodhracek.cz-Internetový obchod hraček pro kluky a holky

  ***