Vyhledávání produktů

Vážení zákazníci, v této rubrice bychom Vám rádi poskytli přehledný návod jak vyhledávat produkty na našem e-shopu.

Základní rozdělení našich stánek je na produkty:

pod rubrikou ženy naleznete rubriku všechny značky pro ženy, při kliknutí na toto tlačítko se Vám rozbalí seznam všech značek, které naleznete v nabídce našeho e-shopu produktů pro ženy

pod rubrikou muži naleznete rubriku všechny značky pro muže, při kliknutí na toto tlačítko se Vám rozbalí seznam všech značek, které naleznete v nabídce našeho e-shopu produktů pro muže

 
 
 náhled pro ženy
 náhled pro muže
   
 
 
 
 

pod výběrovými tlačítky muži a ženy naleznete ještě tlačítko zobrazit všechny značky, při kliknutí na toto tlačítko se Vám rozbalí kompletní seznam značek jak pro muže tak pro ženy.

 


 náhled všechny značky pro ženy
 náhled všechny značky pro muže
 


 
 
náhled zobrazit všechny značky
 
 
 
Pod každou rubrikou ženy nebo muži se aktuálně zobrazují nejžádanější značky (8 položek) za poslední měsíc.
Při použití výběrů tlačítka muži nebo ženy se na hlavní stránce objevují loga parfémů, které jsou v současné době  námi podporované jako stěžejní značky naší nabídky, kliknutím na logo se přenesete automaticky do rozdělení značky na jednotlivé parfémy nebo toaletní vody.
 
Dále se na hlavních stránkách jak u rubriky ženy tak u rubriky muži zobrazují novinky a doporučené parfémy, rubika doporučujeme.
 
 
 náhled novinky
 náhled doporučujeme
 
 

 
Pokud budete mít jakékoliv problémy s orientací na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat, e-mail: asistent@parfemy-galeona.cz. Tel.: 608 644  797.
 
Děkujeme za Vaši návštěvu našeho internetového obchodu.
Parfémy Galeona
www.parfemy-galeona.cz
 
 


 


Kabelky Galeona *** Avon Katalog ***

obchodhracek.cz-Internetový obchod hraček pro kluky a holky

***